O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

poniedziałek, 30 maja 2011

Revlon Photoready

Revlon PR-według producenta jest to lepsza wersja revlona CS, miało być takie samo krycie przy lżejszej konsystencji... Zacznę może od plusów:
+nie zostawia smug
+kolor (chociaż myślałam, że będzie jaśniejszy)
+nie schodzi plamami
+nie wysusza
+dobrze się rozprowadza
+raczej lekki
+nie da się uzyskać nim efektu maski
+ bezzapachowy
Co do minusów:
-posiada drobinki, więc trzeba użyć pudru,
-ma słabe/średnie krycie,
-czasami podkreśla suche skórki (u mnie pod oczami)
-cena, mógłby być tańszy.
Generalnie jest to fajny podkład, na pewno nie jest to to samo co revlon CS, ale na okres wiosenny/letni myślę, że jest w porządku. Po jakimś czasie się błyszczy, ale mam cerę mieszaną, więc to normalne. Posiadam odcień 001 ivory, jest to najjaśniejszy odcień z gamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.