O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

niedziela, 29 maja 2011

Start ;)

Witam wszystkich ;) Wiem, że jest dużo tego typu blogów, dużo swatchy i zdjęć, ale na pewno znajdzie się ktoś, kto akurat danego produktu nie znalazł, choćby jakieś jasne podkłady, o które w drogeriach przecież ciężko... i być może znajdzie go u mnie ;) Założyłam bloga z myślą o publikowaniu zdjęć i moich subiektywnych opinii, tzw. hauli kosmetycznych, ale być może będę robić od tego małe odstępstwa, może wpadną jakieś informacje odnośnie nowo zakupionych ciuchów, albo chociażby o soczewkach kontaktowych ;) W każdym razie mam nadzieję, że parę osób będzie tu zaglądać i będę miała dla kogo pisać :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.