O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

piątek, 17 czerwca 2011

synergen

Jego pełna nazwa to 'synergen, tonujący krem antybakteryjny'. Ja jednak uznałabym go zdecydowanie za podkład. Naczytałam się o nim kiedyś i postanowiłam kupić. Zużyłam 1 opakowanie, nie wiem czy kupię ponownie.

A więc moje spostrzeżenia co do niego:
+nawet ładnie kryje
+dobrze się rozprowadza
+nie robi smug (a jeśli komuś takowe udaje się uzyskać, to znaczy, że nie umie go dobrze rozprowadzić)
+dobry do cery mieszanej, nie wybłyszcza się
+nie zapychał mnie
+nie ma różowych tonów!

Czas trwania w dobrym stanie na buzi przeciętny, nie za długi. Ale nie zapominajmy, że cena jest bardzo korzystna: 6 czy 8 zł.

-podstawowy minus: kolory! byłabym bardzo szczęśliwa, jeśli dodaliby chociaż o 3 tony jaśniejsze odcienie (albo, żeby był chociaż na poziomie revlona photoready 001 ivory), ten jest dla mnie za ciemny, musiałam rozjaśniać go pudrem albo nakładać naprawdę minimalną ilość. Więc, gdyby nie kolory raczej bym się skusiła jeszcze wiele razy.
-nie działa antybakteryjnie, tak jak obiecuje producent.

Swatche(wybaczcie, że robione telefonem, nie mam innych zdjęć):


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.