O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

niedziela, 17 lipca 2011

brzoskwinia z brązem, czyli makijaż na lato ;)

Makijaż jest bardzo prosty do zrobienia. Wystarczy nałożyć brzoskwiniowy cień, potem w zewnętrznym kąciku brązowy i wszystko ładnie połączyć i rozetrzeć ;) Moim zdaniem idealny na lato.

Make-up is very easy to do. We put peach eyeshadow, next in the outer corner brown eyeshadow and we blend everything  ;) In my opinion, perfect for summer.


Zdjęcia jak zwykle można powiększyć :)
2 komentarze:

  1. bardzo delikatny, osobiscie wole bardziej drapiezne ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. taki miał być ;) osobiście nie lubię przy 30 stopniach mieć dużo na twarzy... a z czasem oczywiście pojawi się i coś bardziej wyrazistego ;d

    OdpowiedzUsuń

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.