O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

sobota, 16 lipca 2011

połączenia produktów do ust essence, czyli błyszczyk + pomadka

Jako, że mam mnóstwo wolnego czasu to dzisiaj dodaję kolejną notkę ;) Siedzę dzisiaj w domu i mogłam trochę pokombinować z malowidłami, więc wpadłam na pomysł połączenia produktów. Wszystkie produkty są z firmy essence i są to połączenia typu szminka + błyszczyk.
Pomyślałam, że warto by taką notkę zrobić. A co Wy myślicie? ;>

I have a lot of free time, so I add another note:) This time I combined Lipsticks and lip gloss. All products are from essence.


1) 53 all about cupcake + 01 my & my icecream
Wybaczcie 2 zdjęcie, trochę mnie poniosło z obróbką ;)2) 53 all about cupcake + 05 I like cotton candy3) 52 in the nude + XXXL nudes 01 pure beauty

4 ) 52 in the nude + 02 my favorite milkshake

2 komentarze:

  1. Całkiem fajny pomysł! :)
    A najbardziej w moje gusta trafia kombinacja numer 3 :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Zostałaś nominowana do One Lovely Blog Award
    http://nk-naturalkiller.blogspot.com/2011/07/one-lovely-blog-award.html

    OdpowiedzUsuń

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.