O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

piątek, 30 grudnia 2011

sylwestrowe bazgroły

Na szybko pokażę Wam moje sylwestrowe propozycje ;) Dość świecący, wyrazisty, bez niczego na dolnej linii wodnej, ale możecie dodać kreskę białą, cielistą lub czarną ;) Na końcu chciałam położyć kolorowy akcent na rzęsy, ale jak widać coś mi nie wyszło...
Zdj są niestety fatalnej jakości, makijaż robiłam na szybko, jak tylko wstałam (przez 13 -.-), a więc wybaczcie też wszelkie niedociągnięcia ;)
Zostawiam Was z tymi 2 propozycjami i śmigam na siatkę, choć powinnam już iść tam 5 minut temu ;)

3 komentarze:

  1. Bardziej podoba mi się ten drugi, chyba bym dolną powiekę poraktowała czernią albo grafiem i czymś matowym bo ja u siebie nie lubie objechanego oka w ten sposob na błyszcząco,ale ja to ja - innym pewnie pasuje:)
    Fajne twoje propozycje:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podoba mi się ten makijaż, mocniejszy niż zazwyczaj, ale nadal nieprzesadzony:)

    OdpowiedzUsuń

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.