O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

czwartek, 6 września 2012

essence return to paradise

Błyszczyk return to paradise od essence wygrałam w rozdaniu. Kolor, który otrzymałam to 02.

Opakowanie jest standardowe, aplikator nieco inny od standardowych, ale bardzo się nie wyróżnia. Pojemność to 5 ml, a produkt ważny jest 12 miesięcy od otwarcia.
Błyszczyk (co jest dla mnie chyba najważniejsze) nie klei się. Poza tym znika równomiernie, łatwo się go aplikuje i nie wylewa się poza kontur ust. Ma ładny zapach.

Jego trwałość jest raczej przeciętna, tutaj niczym się nie wyróżnia.

Jeśli chodzi o kolor, który mam.. Na początku muszę powiedzieć, że się przeraziłam. W opakowaniu jest to taki brązo-fiolet. Na ustach nie ma aż tak bardzo wyraźnego koloru, bardziej powiedziałabym, że je przyciemnia niż konkretnie barwi.
Jak widać na zdjęciach posiada drobinki, ale mi to nie przeszkadza.

Swatche:
Ogólnie sama bym takiego koloru na pewno nie kupiła, ale polubiłam się i z błyszczykiem i z jego kolorem. Na pewno powrócę do niego jesienią ;)

9 komentarzy:

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.