O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

środa, 6 lutego 2013

szampon farmona skrzyp polny

Szampon z farmony ze skrzypem polnym wylądował w moim koszyku już bardzo dawno.. i nadal w nim gości ;)
Mogę z czystym sumieniem polecić Wam ten produkt. Co prawda szampon jest to, tak jak tusz, sprawa bardzo indywidualna, ale u mnie się sprawdza. Dobrze się rozprowadza, pieni i przede wszystkim oczyszcza. Nadaje się też do codziennego stosowania. Na pewno wrócę do niego jeszcze nie raz.
Skład:

3 komentarze:

  1. fajny skład, powinnam się zaopatrzyć w ten szampon, bo to moje klimaty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie ziołowy szampon, ale raczej nie skuszę się na Farmonę, bo mój skalp nie lubi SLES. Cieszę się, że Tobie służy:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo lubię ten szampon :) Używam szamponów Farmony do gruntownego oczyszczania włosów :)

    OdpowiedzUsuń

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.