O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

dzisiejszy make up i jeszcze jedna nowość

 Dziś fioletowo-brązowo-szary makijaż. Jak zwykle zeżarło mi kolory i generalnie zdjęcia makijaży nie wychodzą mi zbyt efektownie.. Przydałaby się lampa pierścieniowa, ale ceny są straszne, a i ja nie jestem profesjonalistką i nie tworzę nie wiadomo czego. Także jest jak jest ;)

I jeszcze jedna rzecz, którą ostatnio kupiłam po skończeniu pierwszego opakowania,a o której zapomniałam wczoraj napisać. Mowa oczywiście o kremie nawilżającym z essence.

1 komentarz:

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.