O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

środa, 17 kwietnia 2013

'stylówa' ;d

Dzisiaj pokaże Wam 'stylową' kamizelkę, jaką musiałam nosić d;
 W ogóle może zacznę od początku... Otóż dzień miałam, nie powiem, dość ciężki. Musiałam wstać o 3 rano, żeby zdążyć na 5 na autobus, żeby o 6... liczyć samochody. Tak, cały nasz rok stał w różnych punktach Olsztyna (w każdym dniu tygodnia inna grupa) i liczył samochody wjeżdżające i wyjeżdżające z podziałem na osobówki, ciężarowe, rowery i motory. I tak przez 6 godzin. A żeby zdobyć potrzebne statystyki paradowaliśmy sobie w takich kubraczkach wzbudzając niemałe zainteresowanie. 'o! pewnie ankietę przeprowadzają!', 'liczą ludzi wchodzących do budynku', 'można wiedzieć co robicie?'. So much fun...
 Wyglądam na szerszą, niż wyższą :( Ale ta kamizelka była duża, na faceta o wzroście 2m. Chociaż nie wiem, pewnie robię się rzeczywiście powoli szersza, niż wyższa..

5 komentarzy:

 1. O 3? Współczuję, ja już padam po pobudce o 6.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, masakra, szczególnie, że spałam jakieś 3 h :( Chociaż w jednym tygodniu wstaję 3x o 5:25 na 8, ale potem w piątek już padam na ryjek o 20-stej.

   Usuń
  2. Chochlik, codziennie dojeżdżasz na zajęcia ze swojego rodzinnego domu? Czy potrzebujesz więcej czasu na przygotowanie się do wyjścia?:)

   Kamizelką się nie przejmuj;) Parę razy miałam zajęcia w zakładach przemysłowych i też musiałam nosić ogromniaste fartuchy:D

   Usuń
  3. Nie, nie dojeżdżam ;) Ale na 8, czy tak jak wczoraj na 6 autobus mam praktycznie godzinę wcześniej, a i rano dość długo się szykuję,zawsze nastawiam sobie budzik tak, żeby mieć 1,5-2 h ;)

   Usuń
  4. Rozumiem:) Mam blisko na wydział, dlatego wychodzę z domu 15 minut przed rozpoczęciem zajęć;) Niestety, nie wszyscy mają tak dobrze.

   Usuń

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.