O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

wtorek, 4 czerwca 2013

garnier 3w1 nowa wersja

Produkt garnier 3w1 ma już swoją recenzję na moim blogu. Teraz jednak pojawiła się nowa wersja, więc myślę, że mogę odświeżyć nieco temat. Chociaż szczerze mówiąc nie mam chyba nic innego do powiedzenia na jego temat.

Opakowanie za wiele się nie zmieniło, zmianie uległa jedynie szata graficzna.
Konsystencja i zapach również pozostały takie same. A co z działaniem?
Zazwyczaj używam tego produktu jako maseczki do twarzy. Aplikuję ją zwykle na dłużej, niż zalecane 3 minuty i po tym czasie mogę się cieszyć oczyszczoną skórą twarzy bez ściągnięcia, czy zaczerwienienia i/lub podrażnienia.

O produkcie jako żelu mogę powiedzieć mniej więcej to samo-skóra jest oczyszczona i wygładzona bez żadnych efektów ubocznych. No, może nieco ciężko ją zmyć i może pozostać w linii włosów, ale można sobie z tym poradzić i nauczyć się umiejętnie ją zmywać ;)

Co prawda z niedoskonałościami jako takimi sobie nie radzi (chociaż u mnie poradzą sobie chyba tylko tabletki), ale i tak lubię ten produkt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.