O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

wtorek, 2 lipca 2013

Jestem na fejsie! ;)

Jeszcze nie wiem, jak dodać gadżet z boku bloga, który by o tym informował, ale obiecuję, że jak się dowiem to dodam ;)

Na razie podaję więc tylko adres: https://www.facebook.com/pages/Kosmetyczka-Chochlika/414618588652551. Wiem, że mój blog nie jest jakoś bardzo popularny, a właściwie jest mało znany, ale pomyślałam, że to może być ciekawe doświadczenie..

Co myślicie o założeniu takiej strony na fejsie? Dobry pomysł, czy nie bardzo? Ulepszenie kontaktów, czy narcystyczny czyn pozwalający myśleć, że ktoś to w ogóle lajknie? ;d

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.