O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

poniedziałek, 5 sierpnia 2013

floslek żel ze świetlikiem lekarskim

Żelu ze świetlikiem lekarskim z flosleku używałam już dość spory czas temu-zużyłam prawdopodobnie więcej, niż jedno opakowanie.

Dokładnie pamiętam, że byłam z niego zadowolona-trzymany w lodówce fajnie chłodził okolice pod oczami i chociaż nie działał na nie jakoś szczególnie to właśnie przez ten efekt chłodzenia i ukojenia wieczorem po całym dniu, czy rano po przebudzeniu produkt bardzo mi odpowiadał.

Parę miesięcy temu kupiłam go ponownie, był to zakup spontaniczny. I co? Wielkie zdziwienie. Nie wiem, czy dodali jakiś składnik, czy zmienili formułę, a może to moja skóra stała się bardziej wymagająca, ale.. zaraz po nałożeniu żelu skóra nim posmarowana zaczynała mnie piec-za każdym razem. Nic się nie stało ani skórze ani oczom, ale efekt powiem szczerze, że mnie zdziwił. Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało i zdecydowanie nie będę kontynuowała używania tego produktu-pewnie poszukam za to jakiegoś nawilżającego kremu pod oczy.

7 komentarzy:

 1. może się na niego skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam kilka tych żeli i sprawdziły się bardzo dobrze

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś go miałam i byłam zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bałabym sie nieco tego świetlika. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. hmm, miałam z tym żelem to samo, mimo że nie mam jakiejś wrażliwej skóry. nie wiem co za cholerstwo tam dodali :P

  OdpowiedzUsuń

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.