O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

poniedziałek, 7 października 2013

technicznie: bezpieczne usuwanie sprzętu

Bezpieczne usuwanie sprzętu. Rzecz bardzo prosta do wykonania i bardzo przydatna. Ogólnie chodzi o to, żeby nie wyrywać od razu pendrive'a, kabla od aparatu, czy dysku zewnętrznego z portu USB, a właśnie użyć tego rozwiązania. Jeśli tego nie zrobicie istnieje ryzyku utraty lub uszkodzenia wszystkich zapisanych na nośniku danych, a tego bardzo nie chcemy ;)

Wykonanie jest bardzo proste. Najpierw klikamy na strzałkę, czyli 'pokaż ukryte ikony', a następnie na ikonę wtyczki i wybieramy 'wysuń...(dowolny sprzęt)'.

2 komentarze:

  1. Wstyd się przyznać, ale nigdy nie korzystałam z funkcji bezpiecznego usuwania sprzętu. Muszę zmienić swoje nawyki. Dysk o pojemności 500 GB został zapełniony, Przechowuję na nim cenne pliki, nie mogę sobie pozwolić na ich utratę...

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj coś o tym wiem :) Kilka zwykłych wyszarpnięć pen drive'a z mojego kompa i po pewnym czasie większość prac i prezentacji poszła się ... :D

    OdpowiedzUsuń

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.