O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

sobota, 7 czerwca 2014

nowości od rimmela + wyniki konkursu

Ostatnio dotarła do mnie paczka z nowościami firmy rimmel ;) Dzisiaj kilka zdjęć, za jakiś czas na pewno pojawi się recenzja, a na końcu znajdziecie wyniki ostatniego konkursu organizowanego na dzień matki.

Pierwsza rzecz to rimmel scandaleyes rockin' curves 003 extreme black. Szczerze mówiąc nie wiem czym różni się od tej w czarno-czerwonym opakowaniu, ale przy pisaniu recenzji pewnie zerknę na opisy na stronie.
Szczoteczka jest taka sama jak w tamtej wersji.
Pierwsze użycie. Szczoteczka jest duża-dlatego mam bardzo pobrudzone powieki (specjalnie nie zmywałam), ale tusz daje naprawdę ładny efekt. Nie skleja, ładnie wydłuża i pogrubia, chyba nawet lekko podkręca. Także pierwsze wrażenie jest pozytywne ;)

 Druga rzecz to rimmel scandaleyes gel eyeliner, czyli eyeliner w żelu. Kolor to 001 black / noir.
Opis i skład:
 Do eyelinera dołączony jest pędzelek. Wielkością i kształtem podobny do tego z maybelline.


Osoby, które wygrywają w konkursie, to:
-Cleo
-Ciekawska Beti


Gratuluję! Napiszcie mi jak najszybciej maila z adresami ;) Ja przekażę je do przedstawicielki rimmela i to od nich przesyłane będą nagrody. 

4 komentarze:

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.