O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

czwartek, 14 maja 2015

"Jestem piękna, bo...", akcja NaroDove piękno

Zazwyczaj nie biorę udziału w akcjach organizowanych przez różnego rodzaju firmy. Tym razem się zdecydowałam, bo uważam, że kobietom zawsze warto przypominać, że są piękne i że piękno to nie tylko zewnętrzna otoczka. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie króluje pogoń za "pięknem" i niestety, ale panuje oszukiwanie kobiet za pomocą photoshopa. To naprawdę smutne, że tylko 6% kobiet uważa się za piękne.

Myślę, że zostawię Was tym razem bez zbędnego tekstu-tylko z materiałami, statystykami i linkiem do oficjalnej strony akcji (KLIK).
1 komentarz:

  1. Bardzo fajna akcja, uważam, że warto przełamywać stereotypy i walczyć z wewnętrznymi demonami, które zaniżają naszą samoocenę;)

    OdpowiedzUsuń

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.