O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

sobota, 23 maja 2015

pierwszy look na paletkę zoeva naturally yours + zamienniki 4 cieni z inglota

W końcu zamówiłam sobie paletkę zoevy naturally yours ;) Skubana chodziła za mną chyba przez rok i po tym czasie przegrałam tą nierówną walkę i wrzuciłam do wirtualnego koszyczka ;p Nie robiłam jeszcze swatchy, ale pomyślałam, że chociaż pokażę Wam jak wyglądają cienie ;) Na dole również widzicie zdjęcia, gdzie znalazłam podobne cienie inglota i kobo do 4 cieni z paletki.

Jak mówiłam, nie swatchowałam ich, ale w opakowaniu wydają się bardzo podobne ;) Jak tylko będę miała więcej czasu to wrzucę więcej zdjęć, może jakiś makijaż.

P.S. 29 maja minie 3 lata odkąd założyłam bloga, jak ten czas leci! ;) Różnicę widać i w zdjęciach i w recenzjach, mam nadzieję, że na lepsze. Cieszę się, że liczba obserwatorów rośnie i bardzo się cieszę jeśli ktoś jest tu ze mną od początku ;)

6 komentarzy:

 1. Naturally Yours jest świetna.
  Fajne zamienniki znalazłaś 😄

  OdpowiedzUsuń
 2. O, chyba pierwszy raz ktoś znalazł zamienniki do tej paletki! Super! :) Ja nudziaków mam miliony, dlatego ciągle, ale to ciągle czaję się na Smoky i chyba sprawie ją sobie na urodziny :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje kolorki przepiękna paletka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta paletka od dawna za mną chodzi, ale powstrzymywałam się skutecznie przed zakupem...teraz nie wiem, ile jeszcze czasu wytrzymam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Daj znać, jak wyglądają kolory na skórze. Moja przyjaciółka narzekała, że niektóre są do siebie zbyt podobne.

  OdpowiedzUsuń

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.