O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

środa, 16 marca 2016

Bazy pod cienie, które się nie sprawdziły

Przetestowałam wiele baz (na końcu rozpiska) i tak naprawdę sprawdziła się tylko zoeva-ma szansę dołączyć do niej również najnowsza baza inglota. Dzisiaj jednak pokażę te, które ostatnio przetestowałam i które niestety nie nadają się do tłustych powiek. Nie będę opisywać każdej po kolei, bo żadna nie spełniła swojego zadania, a z bazy NYC dodatkowo po pierwszym użyciu wypadł cały "rysik". Jest to post typowo informacyjny dla osób, które rozważały przetestowanie tych kosmetyków.

3 komentarze:

  1. Ja nie używam baz pod cienie.. Zawsze za bazę robi mi korektor :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. ja mam swoją pierwszą w życiu bazę i jest ona z Artdeco- jestem z niej zadowolona, pewnie starczy mi na pół życia jeśli się nie zepsuje

    OdpowiedzUsuń
  3. Naprawdę przy tłustej, opadającej powiece ciężko o dobrą bazę pod cienie. U mnie sprawdzają się tylko dwie - matująca Zoeva i Too Faced. Dobrze wspominam też bazę Virtual, chociaż ona szybko zamienia się w kamień.

    OdpowiedzUsuń

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.