O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

wtorek, 8 listopada 2016

etude house tint my brows gel

Tint my brows gel, to produkt, który swego czasu był bardzo popularny na youtubie ;) Produkt wypuściła na rynek koreańska firma etude house-ja swoją sztukę zakupiłam na ebayu za ok 34 zł.
 Produkt z założenia jest bardzo podobny do henny. Nakładamy go na brwi, czekamy pół godziny/godzinę (do trzech), ściągamy dokładnie w ten sam sposób jak maski peel off (spokojnie, nie wyrwiemy sobie brwi) i możemy cieszyć się ciemniejszymi włoskami oraz zabarwioną skórą przez dłuższy czas.
Kolor, który posiadam, to 3 gray brown, a więc chłodny, dość ciemny brąz. O ile produkt faktycznie barwi na kilka dni, a efekt można stopniować i sama formuła naprawdę przypadła mi do gustu, to... po jednym dniu wybijają się z niego ciepłe, rudawe tony. Nie wiem jak inne odcienie (dajcie znać jeśli miałyście), ale ten konkretny jest u mnie zdyskwalifikowany. Jak wcześniej wspomniałam-pomysł i formuła są super, ale nie zniosę u siebie ciepłych czy rudych brwi.

2 komentarze:

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.