O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

środa, 21 grudnia 2016

Swatche: glamcheek i glamshadows

Ostatnio zrobiłam kolejne zakupy w glamshopie, więc postanowiłam podzielić się swatchami-może akurat komuś pomogą ;) Z trzeciej kolekcji cieni glamshadows mam na razie dwa kolory-paprykarz oraz bingo, natomiast z kolekcji róży glamcheek wybrałam wariant panna młoda oraz goły biszkopt (nada się też jako delikatny bronzer dla bladych osób). Cienie bardzo lubię (pigmentacja jest mega), a o różach na razie nie mogę powiedzieć zbyt wiele, dlatego zostawiam Was tylko ze zdjęciami ;)

1 komentarz:

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.