O mnie

Moje zdjęcie
Wszystkie zdjęcia i opinie są mojego autorstwa i NIE zgadzam się na ich kopiowanie. Pamiętaj, że kradzież jest karalna. Chochliki kornwalijskie-irytujące istotki o ostrych ząbkach i zdolności latania.Wydające przenikliwe,wysokie,tylko dla nich zrozumiałe odgłosy.Sprytne,magiczne stworzenia o bardzo złośliwym usposobieniu i tak zwanym "charakterku".Lubość czerpią z wyrządzania szkód i płatania figlów :)

czwartek, 1 listopada 2018

GLAMSHOP pigmenty prasowane turbo glow || swatche

Hej hej ;) Przychodzę po dłuższej przerwie, ale za to z czymś naprawdę pięknym, a mianowicie z turbo glow, czyli nowymi prasowanymi pigmentami z glamshopu. Kolory w większości do mnie przemawiają, a na oku efekt jest naprawdę imponujący-z powodzeniem mogą zastąpić sypkie pigmenty.
 Na zdjęciu od góry: błyskotka, globalny glam, herbarz, vegas bis, turbo mięta oraz modry połysk.
Ciężko na zdjęciach uchwycić ich wielowymiarowość, ale nie jest to jeden płaski kolor i generalnie miłośnikom błysku ten produkt powinien się spodobać.

4 komentarze:

 1. można już nic do nich nie dodawać i się pięknie obronią :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Vegas bis przypomina mi troche Nabla Alchemy - fajnie! Pieknie blysza, efekt musi byc wow na zywo! Kusi mnie zakup Blyskotki :)
  W ogole nie wiem jak to robisz, ale zawsze jak pokazujesz nowy zakup z kolorowki, to jest to cos co mi sie mega podoba i do czego wzdycham! Sliczne kosmetyki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam zawsze problem, by uchwycić na zdjęciach mienienie się pigmentów :P

  OdpowiedzUsuń

Hej! ;) Bardzo mi miło, że tu jesteś ;) Cieszę się z każdych odwiedzin, a jeszcze bardziej z komentarzy. Zawsze odpowiadam na pytania i maile. Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy, linki do blogów albo są obraźliwe będą usuwane.